Archives

Dzięki Pani Katrzynie schudłem 16 kg w ciągu 3-4 miesięcy. Bardzo profesjonalnie przygotowana dieta, dwa spotkania, każda niejasność wyjaśniona szczegółowo, i nie musiałem jeść rzeczy, których nie lubię. Wywiad zebrany sensownie i szczegółowo, także pod względem produktów, które się chce mieć, a których nie w planie. Aż sam się zdziwiłem, ilu rzeczy nie lubię jeść ;) A najlepsze, że nawet po „zakończeniu” diety (bo przestałem sie jej trzymać), i częściowym powrocie do starych nawyków żywieniowych, waga utrzymuje się na tym samym poziomie. Samo zaproponowane jedzenie też bardzo dobre, myślałem, że będę się głodzić, a początkowo nie wierzyłem, że tyle da się zjeść. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Katarzynę, chociaż oczywiście cudów nie stworzy – nawet najlepsza dieta nic nie da jak się nie trzyma zaleceń :)

Na Panią Kasię trafiłem w momencie, kiedy nie miałem już nadziei, że będę mógł funkcjonować normalnie. Nasza współpraca miała być ostatnią próbą walki o siebie. Dzięki wsparciu tej wspaniałej specjalistki wygrałem tę walkę! Jestem zdrowszy, sprawniejszy, a przede wszystkim pozbyłem się prawie 30kg tłuszczu, który zagrażał mojemu życiu i zdrowiu. Wizyty u Pani Kasi przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. To pierwszy dietetyk, który przystępnie wytłumaczył mi wszystkie medyczne i dietetyczne zawiłości. Diety, które dostawałem były zawsze dopasowane do tego co lubię i do mojego trybu życia. Dziękuję Pani,za ogromną pomoc! Polecam tego dietetyka wszystkim!!

Na wizycie z Panią Katarzyną czułam, że podchodzi do mojej sytuacji i potrzeb bardzo indywidualnie – zostałam zbadana, a także został przeprowadzony ze mną wywiad żywieniowy. Dodatkowo układa plany żywieniowe, a nie skomplikowane i wymagające diety. Pani Katarzyna jest profesjonalna, a przy tym można poczuć się przy niej swobodnie.

Pani Kasia jest cudowną, ciepłą osobą, z ogromnymi pokładami cierpliwości. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, bardzo profesjonalnie podeszła do mojego problemu :) Niewątpliwie ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Plan żywieniowy, który otrzymałam, był w 100% zgodny z moimi upodobaniami. Polecam wszystkim znajomym!

Pani Doktor jest bardzo sympatyczną, miłą i otwartą osobą. Z cierpliwością tłumaczyła każde zagadnienie, o które zapytałam. Merytoryczna, uważnie słuchała każdej mojej prośby. Dodatkowo zaleciła odpowiednie badania w celu przygotowania spersonalizowanej diety. Gorąco polecam!

Po kilku wizytach u Pani Kasi mogę z czystym sumieniem stwierdzić że rozwiała moje dotychczasowe awersje co do zmiany żywienia :) przekonałam się że na diecie się nie głoduje, za to je się całkiem smacznie i można pozwolić sobie na odstępstwa pod warunkiem odpowiedniego zbilansowania. Wspaniałe podejście – Pani Kasia autentycznie cieszy się z każdego mojego zgubionego kilograma co jest bardzo motywujące :) Dieta jest ustalana faktycznie pod moje preferencje i nie ma problemu z kontaktem mailowym jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości/gorsze samopoczucie/pytania. Tak na prawdę wspólnie tworzymy plan żywieniowy dzięki czemu łatwiej wciela się go w życie. Serdecznie polecam :)